Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
893 000 PLN
Powierzchnia
122 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, w pięknej przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum. W mieszkaniu znajdują się 2 łazienki ,jedna z nich z oknem.. Do mieszkania też przynależy piwnica. Instalacja elektryczna nowa, pion wodno-kanalizacyjny nowy. Mieszkanie z dużym potencjałem w świetnej lokalizacji. Czynsz 680 zł. W pokojach ładna deska podłogowa. Sztukateria na sufitach w 2 pokojach.
Drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację i cenę.
Cena do negocjacji!!!
Zapraszamy na prezentacje!!!

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny.
Nie stanowi ono oferty w myśl art.66 i n ustawy z dn. 23.04.1964 r.
Kodeks cywilny ( Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93 , ze zm )

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Balkon francuski
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Fitness, Bank, Bazarek, Apteka, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Szpital, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Tramwaj
  • Widok na: Park/skwer, Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód, Zachód
Jolanta Nożyńska-Smola

Jolanta Nożyńska-Smola

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 1012

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest INWEST-BUD Jolanta Nożyńska-Smola, Bogusław Smola z siedzibą w Szczecin (70-262) przy Bł. Królowej Jadwigi 24. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu